Canoe Slalom UK - The website of Canoe Slalom in Britain

Veteran's Bibs

BIB APPLICATION FORM to be filled in on-screen and then printed, and posted with your membership card, envelope and cheque or voucher.

Don't forget:

Your current national association card or a photocopy

9 deposit OR a valid 8 bib voucher (cheques payable to BCU Slalom Committee)

A large, strong stamped, addressed envelope with the right postage

Division Veteran K1M
1
Lyndon JohnsonLower Wharfe CC
2
Patrick DohertyAmbleside AAA
3
Bob GrundyHarefield Paddlers
4
Steve HarrattStafford & Stone CC
5
Andrew CloseHalifax CC
6
Paul BeeverHolme Pierrepont CC
7
Peter CarolBala CC
8
Jerry TraceyIndependent
9
Steve BambridgeShepperton SCC
10
Eamon HastingsBradford & Bingley CC
11
Terry GriffithsBaldock & District CC
12
Tony O'ConnellBradford & Bingley CC
13
Nigel EvansTelford CC
14
Justin BunnCroesyceiliog CC
15
Lewis PerrenShepperton SCC
16
Dave RadmoreIndependent
17
John MacLeodCheltenham CC
18
Mark FairbrassBradford & Bingley CC
19
Andrew LyallFrome CC
20
Michael HeathStafford & Stone CC
21
Selwyn RichardsPoole Harbour CC
22
Steve RaynerBrecon CC
23
Les SaundersStourbridge Arm CC
24
Richard StorySalisbury CC
25
Danny DalrympleItchen Valley CC
26
Peter GodfreyManchester CC
27
Darren ShipStafford & Stone CC
28
David CuttsSnowdonia CC
29
Phil GoodingStafford & Stone CC
30
Horst MayerStafford & Stone CC
31
Graeme FryerStafford & Stone CC
32
Andy NeaveStafford & Stone CC
33
Paul MarshallPoole Harbour CC
34
Anthony BarkerStafford & Stone CC
35
Chris WildeFrome CC
36
David GlendenningGreen Star CC
37
Peter AppletonStafford & Stone CC
38
Nigel MidgleySeren Dŵr
39
Dave WaineShepperton SCC
40
Ray PontingBridgend CC
81
Chris LowndesTelford CC
82
Alan OwenLlangollen CC
83
Paul EvansStafford & Stone CC
84
Steve HolmesManchester CC

Division Veteran K1W
41
Alison SetchellHolme Pierrepont CC
42
Jane GibsonStrathallan CC
43
Tracy WellsProteus CC
44
Rachel MorganAmbleside AAA
45
Jenny HammondNinebanks CC
46
Donna HawkinsMatlock CC
47
Penny SwaineDurham KC
48
Avis NoottBristol CC
49
Gill ArnettLeeds CC
50
Alison LonghurstCheltenham CC
51
Kathy WebbSnowdonia CC
52
Louise WeirShepperton SCC
53
Kay RoyleStafford & Stone CC
54
Marie FinertySwaledale Outdoor Club
55
Vember BrownProteus CC
56
Noreen BishopCheltenham CC
57
Anne RobertsManchester CC

Division Veteran C1M
61
Dave RoyleStafford & Stone CC
62
Paul MewWindsor & District CC
63
Steve AgarNinebanks CC
64
Dave WaineShepperton SCC
65
Justin BunnCroesyceiliog CC
66
Steve HarrattStafford & Stone CC
67
Shane TimlinShepperton SCC
68
Lewis PerrenShepperton SCC
69
Steve RaynerBrecon CC
70
Gary GibsonStrathallan CC
71
Joel ScottProteus CC